Příprava sezony 2019

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
příprava sezony 2019 MMČR Supermoto je v plném proudu a všichni zainteresovaní v čele s Davidem Novotným intenzivně pracují na její nové podobě. Nejdůležitější věc je kalendář závodů, který se aktuálně finalizuje a již teď vám můžeme sdělit, že bude mít šest závodů. Jeden z nich se pojede v zahraničí, konkrétně v Melku. No a protože chceme být malinko konkrétnější, s radostí vám oznamujeme, že první závod sezony 2019 se pojede v termínu 4.- 5. května v Chebu.
Další informace budou následovat v rychlém tempu, takže sledujte tyto stránky, které se po dohodě vedení seriálu stávají jediným zdrojem oficiálních informací seriálu MMČR Supermoto. Postupně se zde objeví celý kalendář, upravené předpisy a spousta dalších informací potřebných k účasti v seriálu. Uložte si tedy do prohlížeče záložku, ať víte kam při ranní kávě nakouknout.
Během krátké doby zprovozníme i možnost zaregistrovat se do těchto stránek a pak vám každá nová informace přijde do vaší e-mailové schránky. Pokud se nás budete chtít na něco zeptat, použijte adresu info@mmcrsupermoto.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Aleš Kárný. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.