Provozní novinky

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
jak jsme slíbili před koncem roku, připravili jsme pro vás možnost zasílání jednotlivých aktualit e-mailem.  Stačí se pouze zaregistrovat prostřednictvím formuláře ve spodní části stránky a v okamžiku, kdy vydáme nějakou aktualitu, obratem ji budete mít ve své schránce. To se může hodit především v sezoně, kdy je distribuce informací směrem k jezdcům obzvláště důležitá. Proces registrace je snadný. Do formuláře zadáte svoji e-mailovou adresu a stisknete tlačítko „Přihlásit k odběru“. Následně vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém bude odkaz zpět do stránek, pomocí kterého ověříme platnost vaší e-mailové adresy. Po ověření budete zařazeni do seznamu pro odběr novinek. V každé novince, která vám přijde, pak najdete odkaz na odhlášení odběru v případě, že buď měníte e-mailovou adresu, nebo prostě už nechcete novinky odebírat.
Dále připravujeme možnost vydávat aktuality ve více jazycích, přičemž plánujeme, že je budeme vydávat ještě v angličtině, pro naše kamarády z Polska, Rakouska či Německa. Tuto možnost aktuálně testujeme a v nejbližší době ji zprovozníme naostro.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Aleš Kárný. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.