Provozní informace č. 11

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
na poslední chvíli jsme ještě dostali pár informací od pořadatele závodu v Mýtě a tak vám je předkládáme. V první řadě jsou to časové harmonogramy pro sobotu i neděli. Sobota je tradičně v režii pořadatele, neděle už je v rámci podniku MMČR. V praxi to znamená, že kdo přijede trénovat jen na sobotu, nepotřebuje licenci. Dále byly vydány opatření v souvislosti s pandemií covid-19, které bude nutno dodržovat v průběhu celého víkendu. Všechny dokumenty naleznete tradičně v sekci Kalendář 2020. V návaznosti na informaci, že bude otevřená restaurace, přinášíme též jídelníček, abyste věděli, co vás čeká.
Frankfurtská polévka
Hovězí vývar
Plněné knedlíky s uzeným a kysané zelí
Boloňské špagety
Kuřecí špalíky s rýží
Smažený sýr s hranolky
Kuřecí gnocchi se špenátem
Hovězí burger

Je to poslední závod sezony, se štěstím (podle mého osobního názoru jen díky volbám ve stejném termínu) se ho podaří odjet, tak si ho užijme! Vidíme se tam za pár hodin 😉

Provozní informace č. 10

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
blíží se poslední závod letošní bláznivé sezony. Tradičně se pojede v Mýtě, kde se v pátek večer odehrávají nezapomenutelné příběhy. Restaurace bude otevřená, takže nás čekají jen samá pozitiva. Do areálu nás pořadatelé pustí v pátek v pět odpoledne, klasicky směrem od letiště. Zvláštní ustanovení včetně časových harmonogramů vydáme, jakmile je budeme mít k dispozici. Přihlášku je opět nutné poslat e-mailem na adresu david@czechsupermoto.cz a to do pravého poledne ve středu 30.9. Doufám, že se i přes velký počet zraněných bojovníků sejdeme v hojném počtu a uzavřeme tak celý seriál s důstojností, jakou si naše milovaná disciplína zaslouží 😉

Provozní informace č. 9

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
jak jsme slíbili minulý týden, přinášíme pár dalších informací k závodu ve Fuglau. Konečně byly vydány Zvláštní ustanovení a také časové harmonogramy na sobotu a neděli. Dále byl vydán plánek organizace depa, kde jsou již zakresleny pozice některých větších týmů, aby nedošlo ke zmatkům. Renate Stehrer má za zády rakouské autority, které prý budou dbát na dostatečné rozestupy v depu, takže kdo z jezdců si chce dovézt velké zázemí, kontaktujte prosím předem Renate na e-mailu renate.stehrer@aon.at. Místa je prý dost, všichni se bez problémů vlezou, jen je potřeba to malinko organizovat. Co se týče přihlášek, systém se nemění ani pro závod ve Fuglau, tedy přihlášky e-mailem na Davida Novotného (david@czechsupermoto.cz) nejpozději do středy 9. září do 12:00.

Provozní informace č. 8

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
do dalšího závodu MMČR Supermoto zbývá přesně 20 dní a tak bychom rádi přinesli nějaké informace. Co je ovšem komplikace, zatím žádné nemáme. Připomeneme alespoň známá fakta, tedy že další závod se jede ve Fuglau v Rakousku. To sebou nese potíž v podobě mezinárodní licence a samozřejmě pojistky. Taky není úplně jasné, jak to bude v depu s elektřinou, takže se doporučuje naložit i centrálu, protože jinak byste mohli být potmě a na motorce mít studené pneumatiky. V nejbližších dnech vydáme časový harmonogram a jakmile AČR podepíše Zvláštní ustanovení, vydáme i ty. Budou společné pro rakouský i český mistrák. Vzhledem k tomu, že je vydává Renate Stehrer, budou jen v němčině, nicméně Google translator vyřeší vaše problémy s překladem. Další informace budou přicházet postupně, proto doporučujeme sledovat naše stránky, nebo se zaregistrovat pro zasílání notifikací na nové příspěvky. Na závěr snad jen poznámku k aktuálnímu dění v souvislosti s Covid-19. Situace se mění každým okamžikem a vláda vyhrožuje zpřísněním opatření od začátku školního roku. Může se tedy stát cokoliv. Doufejme však, že to bude v klidu a závody se odjedou bez nutnosti zůstat dalších deset dní v karanténě.

Provozní informace č. 7

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
konečně se nám podařilo dát dohromady nějaké informace a tak vám je obratem předkládáme. Sice ještě nemáme Zvláštní ustanovení na Cheb (během zítřka budou na obvyklém místě), ale přesto vám můžeme sdělit, že Přihlášku je potřeba, jako již tradičně, poslat e-mailem na adresu david@czechsupermoto.cz a to NEJPOZDĚJI do 12:00 dne 5.srpna, což je pozítří! Vzhledem k možnosti trénování už ve čtvrtek a následně v pátek, je možné do areálu přijet už ve středu večer. Cena za kempování je 200 Kč za noc. Co se týče volných tréninků, ty čtvrteční jsou pořádány samotnou Kartarenou a stojí 1.000,- Kč za celý den. Registrace a platba se bude realizovat v restauraci. Páteční tréninky jsou organizované rakouským pořadatelem, který má arénu na tréninky pronajatou. Registrace a platba bude v tomto případě v kanceláři nad restaurací. Cena bude upřesněna na místě. Časový harmonogram na čtvrtek a pátek je ke stažení ZDE.
Dále bychom rádi upozornili na dvě změny v kalendáři a to na změnu místa konání rakouského závodu, který proběhne ve Fuglau místo v Melku. Druhá změna se týká termínu posledního závodu celého seriálu, který se místo posledního víkendu v září pojede ve Vysokém Mýte o týden později, tedy 3. – 4. října 2020.

Provozní informace č. 6

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
s radostí oznamujeme pozitivní zprávu od pořadatelů nadcházejícího závodu v Mýtě týkající se restaurace v areálu okruhu.
Po nadlidském úsilí a s vypětím všech sil nakonec BUDE OTEVŘENO!
Sice to bude v režii kluků z Autodromu, tedy v malinko omezeném režimu, ale aspoň bude co jíst a pít.
Jídelníček na jednotlivé dny přikládáme:

Pátek:
Gulášová polévka 35,-Kč
Guláš s cibulí a chlebem 95,-Kč
Klobása, nebo párky 45,-Kč

Sobota:
Klobása/párky/míchaná vajíčka 45,-Kč
Hovězí vývar 35,-Kč
Gulášová polévka 35,-Kč
Masová směs s rýží 95,-Kč
Guláš s cibulí a chlebem 95,-Kč
Čevabčiči s bramborem 95,-Kč

Neděle:
Klobása/párky/míchaná vajíčka 45,-Kč
Hovězí vývar 35,-Kč
Gulášová polévka 35,-Kč
Masová směs s rýží 95,-Kč
Guláš s cibulí a knedlíkem 95,-Kč
Čevabčiči s bramborem 95,-Kč
Svíčková na smetaně s knedlíkem 105,-Kč

Točené pivo, limonáda a Birell je samozřejmostí 🙂

Provozní informace č. 5

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
blíží se druhý závod sezony a tak vám přinášíme pár praktických informací. Jak všichni víte, závod v Mýtě se jede společně s rakouským mistrákem a proto byl vedle Zvláštních ustanovení a Prováděcích ustanovení vydán i upravený Časový harmonogram. Přihlášku je opět nutné poslat e-mailem na adresu david@czechsupermoto.cz a to NEJPOZDĚJI do 8:00 dne 15.7., což je již tradičně středa před závodním víkendem. Areál bude pro všechny otevřen v pátek od 12:00 (najíždí se směrem od letiště) s tím, že volné tréninky začínají v 15:00. Rádi bychom také upozornili na aktuálně zavřenou restauraci, takže doporučujeme zásobit se vším potřebným. Kdyby se tento stav změnil, budeme vás samozřejmě obratem informovat.

Provozní informace č. 4

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
slíbili jsme informace v rychlém tempu a tak vám dnes jednu pozitivní přinášíme.
Závod v Chebu se pojede v termínu 8.-9. srpna společně s rakouským mistrákem!
Dále bychom rádi upozornili jezdce, aby si dali pozor na licenci. Postup pro její získání je stejný jako v minulých letech, tedy přes informační systém AČR, nicméně dokud nebudete mít skutečně vystavenou licenci (tedy nebudete mít její číslo), nebudete převzati do závodu. Jako doklad o platné licenci může být použita buď klasická plastová kartička, lze však předložit i vytištěnou kopii z webu. Informace o tom, že jste o licenci požádali je sice hezká, ale závodit nebudete! 😉

Provozní informace č. 3

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,
jak jsme avizovali před třemi týdny, první závod letošního MMČR Supermoto se pojede o víkendu 27. – 28. června 2020 v Písku. Vzhledem k tomu, že pořád platí mimořádná opatření vlády, vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru, bude potřeba udělat pár změn ze zavedených postupů.
1. Přihlášku na závod je NUTNÉ poslat e-mailem na adresu david@czechsupermoto.cz a to NEJPOZDĚJI do 8:00 dne 24.6.2020 , což je středa před závodním víkendem. Kdo přihlášku nepošle, nebude závodit!
2. Po příjezdu na závodiště bude potřeba řídit se pokyny pořadatelské služby a to nejen v souvislosti s organizací depa, ale hlavně v souvislosti se všemi hromadnými akcemi jako například administrativní a technickou přejímkou či rozpravou s jezdci.
3. Nezapomeňte si všichni vzít roušky, neboť je budete potřebovat v některých prostorách závodiště, například při administrativní přejímce.
Pečlivě si prostudujte Zvláštní ustanovení a platné řády, protože pokud se něco nestane, Pískem začíná letošní sezona a další závod ve Vysokém Mýtě bude dle původního kalendáře i za účasti našich rakouských přátel. Co se týče dalších závodů, zatím nelze nic slíbit, ale všichni zodpovědní činovníci se usilovně snaží, aby se, s výjimkou Sosnové, která letos definitivně nebude, odjel kompletní zbývající kalendář včetně Chebu (v náhradním termínu). Další informace budou přicházet v rychlém tempu a hlavně … už jen 18 dní do prvního závodu! 😉

Provozní informace č. 2

Přátelé, kamarádi, vážení jezdci, týmoví manažeři,

poslední dny byly slunečné a teplota atakovala hranici letních dní. Nelze se tedy divit, že se množí dotazy „jak to bude se závodní sezonou?“. Každému je jasné, že letošní sezona nebude taková, na jakou jsme byli zvyklí v posledních letech, nicméně po dlouhém, více jak dvouměsíčním čekání se hnuly ledy a tak můžeme konečně přinést i pozitivní zprávy.

ZÁVODIT SE BUDE!

První závod letošního ročníku MMČR Supermoto se uskuteční v Písku v termínu 27. – 28. června 2020. Zatím nemáme informace o různých opatřeních, které budou naše závody provázet, ale můžeme vám slíbit, že jakmile se k nám nějaká dostane, obratem se o ni s vámi podělíme. Zůstaňte naladěni, případně se zaregistrujte k zasílání novinek e-mailem a nic vám neunikne. Doufejme, že teď už to bude jen lepší a že i přes všechny dosavadní komplikace se potkáme v depu v hojném počtu.